Nasza oferta Diety
Diety Live Food
Indywidualne podejście
Korzystamy z produktów sezonowych
Korzystamy ze świeżych produktów z codziennych dostaw
Elastyczne możliwości finansowania
Bez wzmacniaczy smaku i przetworzonej żywności
Oferta dla każdego! Nasze diety
Dieta Standard

Jest to zbilansowana przez dietetyka dieta, składająca się z 5 posiłków dziennie, która dostarczy właściwej ilości białka, tłuszczu, węglowodanów, ale również błonnika, składników mineralnych i witamin.

Dieta zawiera produkty z każdej grupy spożywczej, dzięki czemu jest zróżnicowana. Nasza dieta jest odpowiednia dla osób zdrowych, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe, młodzieży, osób starszych, osób z nadciśnieniem tętniczym, chorobami układu krążenia czy sportowców (z diety ze smakiem korzystają m.in. zawodnicy Visły Bydgoszcz i amatorzy triathlonu).

rawidłowo dobrana energetyczność diety powoduje, w zależności od potrzeb utratę, utrzymanie lub przyrost masy ciała .

Zawartość makroskładników w diecie standardowej wynosi ok.18-20% białka, 28-30% tłuszczu i 50% węglowodanów

Cena od: 36zł/dzień

Dieta WEGE

Jest to zbilansowana przez dietetyka dieta, składająca się z 5 posiłków dziennie, która pozwoli osobom niespożywającym mięsa, dostarczyć wszystkie niezbędne makro i mikroskładniki. Zawartość makroskładników w diecie wegetariańskiej wynosi ok.15% białka, 30% tłuszczu i 55% węglowodanów. Dieta składa się głównie z warzyw, produktów zbożowych, nasion roślin strączkowych, produktów mlecznych i jaj. Dieta wegetariańska mimo niższej zawartości białka może być również odpowiednia dla sportowców, osób z podwyższonym stężeniem cholesterolu czy nadciśnieniem.

Dostępne kaloryczności: 1200kcal, 1500kcal, 1800kcal, 2000kcal, 2200kcal, 2500kcal, 3000kcal,

Cena od: 36zł/dzień

Dieta KETO

Dieta składająca się z 3 posiłków dziennie, zawierająca ok. 20% białka, 70% tłuszczu i do 10% węglowodanów. Dieta jest dość restrykcyjna, oparta na mięsie, jajkach, warzywach o niskiej zawartości węglowodanów, orzechach i nasionach. Dieta przeznaczona jest dla osób zdrowych, chcących zmniejszyć zawartość tkanki tłuszczowej w szybszym tempie. Dieta znajduje również zastosowani u osób chorujących na cukrzycę, jednak w tym przypadku warto skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Ze względu na wysoką zawartość tłuszczu, nie jest to dieta dla osób z chorobami układu krążenia, podwyższonym cholesterolem, chorobami nerek czy wątroby. W czasie stosowania diety zaleca się wykonywanie regularnych badań krwi.

Cena od: 39zł/dzień

Dieta bezglutenowa

Dieta oparta na menu diety standard z wyeliminowaniem i zastąpieniem produktów zawierających gluten. Zastosowanie m.in. kaszy jaglanej, gryczanej, kukurydzianej, ryżu, amarantusa, komosy ryżowej.

Dostępne kaloryczności: 1200kcal, 1500kcal, 1800kcal, 2000kcal, 2200kcal, 2500kcal, 3000kcal

Cena od: 38zł/dzień

Dieta bez laktozy

Dieta oparta na menu diety standard z wyeliminowaniem produktów zawierających laktozę. W przypadku diety bez laktozy, stosowane są zamienniki w postaci produktów bez laktozy lub mlek roślinnych.

Dostępne kaloryczności: 1200kcal, 1500kcal, 1800kcal, 2000kcal, 2200kcal, 2500kcal, 3000kcal

Cena od: 38zł/dzień

Dieta indywidualna

W przygotowaniu.

Diety pudełkowe produkowane w Bydgoszczy

Bardzo lubimy i cenimy nasze miasto Bydgoszcz. Tu mamy rodziny, przyjaciół i kontrahentów. Dlatego od początku działania Live Food nastawiamy się realizowanie potrzeb Klientów mieszkających w mieście nad Brdą i nad Wisłą. Nie chcemy sprzedawać diet w całej Polsce, tylko dbać o dobrą obsługę Klientów związanych z nami lokalnie od wielu lat. Takie podejście daje naszym Klientom gwarancję, że posiłki są zawsze świeże, gotowane w naszej kuchni tego samego dnia. Możemy też oferować konkurencyjne ceny poprzez redukcję kosztów transportu i magazynowania.
Codziennie we wczesnych godzinach wieczornych w Bydgoszczy i okolicach dostarczamy dietę złożoną z pięciu posiłków, przygotowanych w oparciu o świeże produkty oraz sezonowe owoce i warzywa.

Uwielbiamy gotować i chcemy, aby tę pasję można było zasmakować w każdym serwowanym daniu.
Dołącz już dziś do zadowolonej rzeszy Klientów Live Food.

Są z nami! Zaufali nam