Nasz catering O nas

Bydgoska firma Live Food przygotowuje diety pudełkowe z dowozem dla osób, które szukają dobrze zbilansowanych posiłków i nie mają czasu na gotowanie. Jako pierwsza firma w Bydgoszczy wprowadziliśmy 7 lat temu diety pudełkowe. Naszym klientom pomagamy zdrowo się odżywiać, zgubić zbędne kilogramy oraz oczyszczać organizm. Dieta pudełkowa jest codziennie przygotowywana ze świeżych produktów i tego samego dnia trafia pod drzwi naszych Klientów. Starannie opracowujemy menu na każdy tydzień w taki sposób, aby potrawy były urozmaicone, smaczne i zdrowe.

Bogaty wybór diet Live Food

Bierzemy pod uwagę, że cele i oczekiwania naszych Klientów mogą być bardzo różnorodne: zdrowe odżywianie, zbilansowane posiłki, dieta dedykowana dla sportowców i osób aktywnych czy też dieta wspomagająca leczenie podczas choroby. Dlatego w naszej ofercie można znaleźć posiłki bezglutenowe, redukcyjne, wegetariańskie oraz standardowe, zdrowe diety pudełkowe.
Przy wyborze najlepiej dopasowanej diety pomaga nasza dietetyczka Pani Agnieszka, która codziennie udziela telefonicznych porad i czuwa nad jakością przygotowywanych posiłków.

Stała opieka dietetyczki

To, co nas odróżnia od innych firm cateringowych oferujących diety pudełkowe z dowozem, to stały kontakt z naszym głównym dietetykiem. Pani Agnieszka jest w stałym kontrakcie z wszystkimi Klientami i staramy się, aby każdy jadłospis był dopasowywany do indywidualnych potrzeb, z uwzględnieniem zapotrzebowania kalorycznego oraz preferencji żywieniowych.

W Live Food rozumiemy, że nie każdy musi lubić paprykę, ryż, kaszę… itp. itd.

Diety pudełkowe produkowane w Bydgoszczy

Bardzo lubimy i cenimy nasze miasto Bydgoszcz. Tu mamy rodziny, przyjaciół i kontrahentów. Dlatego od początku działania Live Food nastawiamy się realizowanie potrzeb Klientów mieszkających w mieście nad Brdą i nad Wisłą. Nie chcemy sprzedawać diet w całej Polsce, tylko dbać o dobrą obsługę Klientów związanych z nami lokalnie od wielu lat. Takie podejście daje naszym Klientom gwarancję, że posiłki są zawsze świeże, gotowane w naszej kuchni tego samego dnia. Możemy też oferować konkurencyjne ceny poprzez redukcję kosztów transportu i magazynowania.
Codziennie we wczesnych godzinach wieczornych w Bydgoszczy i okolicach dostarczamy dietę złożoną z pięciu posiłków, przygotowanych w oparciu o świeże produkty oraz sezonowe owoce i warzywa.

Uwielbiamy gotować i chcemy, aby tę pasję można było zasmakować w każdym serwowanym daniu.
Dołącz już dziś do zadowolonej rzeszy Klientów Live Food.

Są z nami! Zaufali nam